Olympos Salonu

Olympos Salonu

Olympos Salonu


Otelimizin en üst katında bulunan salonumuz, kare şeklinde kolonsuz, son derece ferah ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Salonumuzun ön kısmında toplantı aralarında kullanabileceğiniz Fuaye mevcuttur. Toplantı organizasyonları , kına, nişan , kokteyl prolonge , iftar organizasyonları , düğün, doğum günü ve gala organizasyonlarınız için ideal bir mekandır.

 Alan : 288 m2 Sınıf Düzeni - Kapasite : 150 Kişi Tiyatro Düzeni - Kapasite : 300 Kişi Ziyafet Düzeni - Kapasite : 275 Kişi U Düzeni - Kapasite : 55 Kişi

 Salonlarımızda; Kürsü,  Ses ve ışık sistemi, Sabit Mikrofon, Yaka Mikrofonu, Telsiz Mikrofon, Havalandırma sistemi, Telefon, Bilgisayar, Wireless internet bağlantısı, Müzik yayını, Yangın alarm sistemi, Televizyon, DVD, Barkavizyon ve Perdesi , Fotokopi,  Flip chart ve diğer toplantı olanakları sunulmaktadır.

En iyi kalite ve güvenilir hizmet bizim için önemlidir, bizim için konuk banyo, konfor hevesli oldu ve bunu Erektil Disfonksiyonun rahatsız ediyor, biz viagra teklif, dinlenmek için gereken her şeyi aldık olması önemlidir..